top of page

Değerlerimiz

Değerlerimiz.jpg

S&P Türkiye ile hedeflerinize ulaşın.

Satış ve Pazarlama alanında ihtiyacınız olan tek şey bir S&P Uzmanı

S&P olarak, müşterilerimize artı değer yaratan, teknolojik açıdan geleceğe yönelik rekabet edilebilirliği düşük çözümler sunarız. . Bilim ve teknik alanındaki ilerlemeyi hizmet geliştirme faaliyetlerimiz için bir meydan okuma ve aynı zamanda bir kıstas olarak görmekteyiz. Müşterilerimiz bizi kendileri için Araştırma ve Geliştirme ortağı olarak takdir etmektedir. Kendini işine adamış çalışanlarımız, tavsiye ve desteklerini sunmakla kalmayıp, müşterilerimizin sorunlarına en uygun çözümleri bulabilmek için, müşterilerimizin özel süreçlerinin tümünü gözden geçirirler. En yüksek düzeyde hizmet kalitemiz, hizmetlerimizin performans gücünü ve güvenilirliğini tamamlamaktadır.
Faaliyet gösterdiğimiz ülkenin yasalarına, kurallarına saygı gösterir ve istisnasız biçimde uyarız. Gelenek ve göreneklerine saygı gösteririz. Milliyet, cinsiyet, din veya başka kişisel özellikler temelinde ayrımcılık yapılmasına izin vermeyiz. Faaliyetlerimizde ve karar süreçlerimizde ana kılavuzumuz iş yönetmeliklerimizdir. Başarılı olmak için söylemlerimizin ve değerlerimizin davranışlarımızla tutarlı olması gerektiği inancındayız.

Ana Değerlerimiz

Birlikte üretmenin gücüne inanırız

 

Çalışanlarımız en büyük itici gücümüzdür. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görür ve bu çerçevede potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı bir şirket kültürünü ve çalışma ortamını yaratmaya çalışırız.

Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz.

 

Özümüzde yer alan girişimcilik ile harekete geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde; yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veririz. İnovasyon (yenilik), teknoloji, proje ve Ar-Ge’ye yatırım yapar, sektörümüzün öncüsü, ilklerin adresi olmak için çalışırız.

Ülke ve şirketler için değer yaratma hedefiyle çalışırız

Yaptığımız tüm işlerin ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin ülkemiz ve müşterilerimiz için ortak bir değer yaratmasını hedefleriz.

Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz

Müşterilerimizi daha iyi yarınlara taşımak için dürüstlükten ayrılmadan çalışırız. İşimizi yaparken, tüm paydaşlarımızla doğru ilişkiler kurar, işimizi faaliyet gösterdiğimiz ülkenin yasalarına uygun bir şekilde yaparız.

Güvenilir, şeffaf ve açığız

Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve denetlenebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

Şirketlerin gücüne güç katmak için çalışırız

Rakibiniz varsa sizin de var olabileceğinize inanır, yöneticilerimize ve geliştirdiğimiz stratejilerimize sonuna kadar güvenir, benzersiz fikirlerin gücüne sarsılmaz bir inançla bağlı kalarak yaptığımız tüm işlerin müşterilerimizin gelişimine katkı sağlaması ve katma değer yaratması için çalışırız.

Profesyonel destek almak için ücretsiz teklif talebinde bulunun.

bottom of page