top of page

Dijital Pazarlama Yönetimi

Dijital Dünyada Yerinizi Alın

S&P tabanlı basit ve etkili dijital pazarlama yönetimleri ile tanışın, işletmenizi dijital dünyada hedeflerine ulaştırın. S&P nin sertifikalı ve alanında uzman reklam danışmanları ile projelerinizi profesyonel şekilde tasarlayın.

Bir çevrimiçi pazarlama kampanyası söz konusu olduğunda, diğerlerinden daha önemli olan bir faktör vardır: yatırım getiriniz (YG). YG’nizi maksimize edebilir ve uzun vadede bunu sürdürebilirseniz, pazarlama kampanyanız, başarısı tartışılmaz bir proje olacaktır.

Dikkat çekmek, müşteri sadakati kazanmak ve pazarlama yatırımınızın değerini kanıtlamak için benzersiz bir yaklaşıma ihtiyacınız var.

 

S&P olarak tam da bu anda devreye biz giriyoruz. Kendi pazarlama ekibinizin bir uzantısı olarak hareket ediyoruz.

ŞİRKET SUNUMU

Dijital Pazarlama
Nedir ?

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.

Son yapılan araştırmalara göre Türkiye nüfusunun %50 aktif olarak interneti kullanmakta bu da güncel satış tekniklerindeki dönüşümün sebebini açıkça ortaya koyuyor. E-ticaret ve mobil pazarlama güncel olarak tüketiciler tarafından alternatif yöntemleri seçerek ürünün satışını yapar. Dijital pazarlama geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha güncel ve yeni dünyaya uyum sağlıyor.

Dijital pazarlamayı önemsemeyen bütçe ayırmayan büyük ve orta ölçekli işletmeler satış konusunda rekabette pazardaki rakiplerine göre daha geri plana düşebilir. Dijital pazarlama ve dijital kanallar aracılığıyla kendinizi gösterip, markanızı tanıtabilir satışlarını arttırabilir, müşterilerinizle sistematik bir ilişki kurabilirsiniz.

S&P Uzmanları ile
Tanışın

İşletmenize özel çözümler için hemen bir S&P uzamanı ile tanışın.

Nasıl
Yapıyoruz ? 

Stratejik yaklaşımımız, her biri alanında kıdemli uzmanları içeren çok disiplinli ekipler tarafından sağlanır; pazarlama iletişimi çözümleri, çevrimiçi içgörü ve analitik, strateji ve planlama, organik ve ücretli arama, görüntülü reklam, sosyal, içerik, mobil ve web geliştirme alanlarında profesyonel çözümler üretiriz.

Hesap yönetimi için “ayarla ve unut” yaklaşımına sahip değiliz. Sürekli optimizasyon gerçekleştiriyor ve reklam kampanyalarınızı maksümum verimlilikle revize ediyoruz. Deneyiminizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Verileri derinlemesine incelemeyi seviyorsanız, her adımda yanınızda olacağız. İşi uzmanlarına bırakıp başarıyı izlemekten hoşlanıyorsanız, ekibimiz proaktif olarak önlemleri alacaktır.

Her projenin en ince ayrıntısına dikkat ediyoruz,markanızın ihtiyaçlarını ve sizi özel ayrıcalıklı kılan özellikleri anlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Tüm çabamız, işinizi kolaylaştırmak ve markanızın öne çıkmasını sağlamakla beraber işletmenize özel atanan pazarlama ekibiniz kampanyalarınız ile doğrudan ilgilenerek markanızı hedeflerine ulaştıracaktır. Biz sadece dijital pazarlama ajansı değil, satış ve pazarlama organizasyon yönetim firmasıyız.

Avantajları
Neler ? 

Dijital pazarlama hizmeti alan müşterilerimiz, S&P nin sunduğu onlarca benzersiz fırsattan faydalanabilmektedir. Sertifikalı uzmanlarımızın geliştirdiği reklam ve pazarlama projeleri ile birlikte işletmeniz için en efektif dijital mecralar kullanılarak yatırım getirilerinizi maksimum seviyede tutuyoruz.

Global alanda faaliyet gösteren işletmemiz, dünyada tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve yeni geliştirilen çözümleri Türkiye de ilk kendi müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.
S&P Dijital Pazarlama hizmeti alan işletmelerimize özel ücretsiz eğitimlerden ve güncel fırsatlardan hemen yararlanmak için bir S&P uzmanı ile iletişime geçin !

partners.jpeg

Partnerlerimiz

Profesyonel destek almak için ücretsiz teklif talebinde bulunun.

bottom of page