S&P Kariyer 

Hedeflerimize ulaşmanın en önemli unsurunun, nitelikli ve mutlu çalışanlar olduğunun bilincindeyiz. Özgüveni yüksek, hayallerinin peşinden giden ve bu hayallerini hayata geçiren insanların daha mutlu olacağına inanıyoruz.


Bu nedenle şirketlerimizde çalışan seçimini, iş kollarımızın ihtiyaçlarının yanı sıra, hayalleri olan, gelişime açık, kurumsal kültürümüzü benimseyerek işlerimizi hayata geçireceğine inandığımız adaylar arasından, fırsat eşitliği ilkesini gözeterek yapıyoruz.

Başarıyı ödüllendiren şeffaf performans yönetimi, girişimciliğe fırsat veren kariyer planlama ve meslek içi eğitimler İK yaklaşımımızın bütününü oluşturuyor.

ŞİRKET SUNUMU

Nasıl Başvuru Yapabilirim ?


S&P kurumsal web sitesi kariyer sayfasında duyurulan açık iş pozisyonları içerisinden size en uygun ilana başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapacağınız ilanın kriterlerini inceledikten sonra ik@spturkiye.com mail adresine CV nizi gönderebilirsiniz.
Başvuru Sonrası Süreç Nasıl İşleyecek ?


Başvurunuz 24 saat içerisinde İK birimi tarafından incelemeye alınır, S&P Global Çalışan Politikaları çerçevesinde başvurmuş olduğunuz pozisyon için aranan kriterlere sağladığınız uyumluluk tespiti sonrası 48 saat içerisinde olumlu/olumsuz olarak tarafınıza bilgilendirme yapılır.
Başvurum Uygun Görülürse Ne Yapmalıyım ?


İK birimi tarafından ön onay alan adaylarımız için süreç programı oluşturulur, bu program kapsamında mülakat, etik değerlendirme, kurum yapısına uyumluluk gibi değerlendirmeler sonrasında sizin için uygun görülen eğitim programlarının tamamlanması için S&P Akademiye yönlendirme sağlanır. Eğitim programlarının başarı ile tamamlanmasından sonra artık S&P ekibinin bir üyesi olursunuz.

S&P Uzmanları ile
Tanışın

İşletmenize özel çözümler için hemen bir S&P uzamanı ile tanışın.

Kurumsal müşteri yönetimleri, dijital pazarlama çözümleri, benzersiz proje stratejileri… S&P dünya çapında işletmelerin satış hedeflerine ulaşabilmesi için bu vizyonları gerçeğe dönüştürüyor. Geleceğin satış ilkelerini birlikte şekillendirelim. Büyük bir adım atın ve iz bırakacak fikirler üretebileceğiniz bir ağın parçası olun

Açık Pozisyonlar

İş İlanı Başlığı

Lokasyon

Departman

Durum

Saha Satış Uzmanı 

Saha Satış Uzmanı 

Saha Satış Uzmanı 

Grafik Tasarım Uzmanı

Çağrı Merkezi Agent

İstanbul

İzmir

Ankara

İstanbul

İstanbul

Outsource Satış 

Outsource Satış 

Outsource Satış 

Dijital Pazarlama

Çağrı Merkezi

Aktif

Aktif

Aktif

Aktif

Aktif