top of page

15 yılı aşkın süredir global alanda Satış ve Pazarlama çözümleri geliştiren S&P, geleceğin satış stratejilerini bugünden müşterilerinin kullanımına sunuyor. Dünyanın bir çok farklı alanında projeler geliştiren S&P Uzmanları ile tanışan işletmeler, hedeflerine giden yolda başarıya bir adım daha yaklaşıyor. Operasyonel yükümlülüklerden kurtularak güçlü ve tecrübeli satış organizasyonuna sahip olmak isteyen işletmelerin S&P yi tercih etmeleri için onlarca neden var ancak biz bir kaçını özetlemek isteriz;

SNP Kırmızı ng.png

Neden S&P

Personel Giderlerinden Kurtulun

S&P Türkiye ile gerçekleştireceğiniz satış ve pazarlama çalışmalarında hiçbir personel yatırımı yapmazsınız. Tamamen firmanıza özel çalışan satış ekibinin tüm sabit giderleri S&P’ye aittir.

Operasyonunuzu Rahatlatın

Satış ekibinizin büyüklüğü ne olursa olsun yönetimini S&P uzmanları takip etsin siz iş geliştirmeye odaklanırken biz satış hedeflerine ulaşmanız için gereken satış organizasyonunu yönetelim.

Yatırım Maliyetlerinden Tasarruf Edin

S&P Türkiye, satış ve pazarlama alanında sunduğu hizmetler kapsamında firmaların ihtiyaç duyduğu araç, bilgisayar, tablet, telefon, el terminali, CRM yazılımları, personel takip sistemleri gibi bir çok yatırımı kendi bünyesinde gerçekleştirir.

Güçlü S&P Network

Faaliyet gösterdiğimiz onlarca ülke ve yüzlerce sektörde hizmet verdiğimiz veya aldığımız birçok işletme ile doğrudan üst düzey temas kurma yeteneği ile, S&P ile çalışan işletmeler hedef müşteri kitlelerine anında ulaşım sağlıyor. Üstelik S&P Referansı ile doğrudan ticarete başlayabiliyor.

Raporlama ve Yazılım Desteği

Kendi geliştirdiğimiz personel ve müşteri takip yazılımlarımız ile saha faaliyetlerinizi onlarca kriterde filtreleyerek ihtiyacımız olan tüm verilere tek ekranda ulaşabiliyoruz ayrıca RRS (regular retention system) ile saha çalışmalarınızı sürekli olarak raporluyoruz.

Ulusal Hizmet Ağı

S&P Uzmanları tüm dünyada olduğu gibi Türkiye nin dört bir alanında müşterilerine üst düzey kesintisiz hizmetler sunuyor. Bölge fark etmeksizin tüm satış ve pazarlama çalışmalarını tek bir merkezden kontrol edebilme fırsatı sunuyoruz. 

Profesyonel destek almak için ücretsiz teklif talebinde bulunun.

bottom of page