top of page

Outsource Satış Hizmetleri

Profesyonel Satış Ekibi

Outsource Satış Yönetim Hizmetleri ile satış organizasyonunuzu kusursuzlaştırın ! Satışın geleceğini global alanda belirleyen S&P, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de outsource satış kavramını oluşturuyor.

Outsource satış yönetimi ile personel giderlerinden tasarruf ederek profesyonel bir satış ekibine sahip olabilirsiniz. Bölge ve ekip sınırlaması olmadan dilediğiniz alanda outsource satış hizmeti alabilir, satış hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Outsource
Satış Nedir ?

Satış ve Pazarlama departmanları işletmelerin ulaşmak istediği hedeflere giden yolda en önemli organizasyondur. Ürettiğiniz veya tedarik ettiğiniz ürün ne kadar iddialı olursa olsun evrensel kurallar ile doğru bir pazarlama stratejisi oluşturularak satış organizasyonu doğru yürütülemez ise işletmenin ciddi finansal sorunlar yaşamasına sebep olabilmektedir.

 

Ancak doğru bir satış politikası uygulandığında, süreç yönetimi baştan sona sıkı takip edildiğinde bunların sonucunda müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlandığı takdirde işletme için çok hızlı bir ivmelenme sağlayabilmektedir. Acımasız rekabet koşullarının her gün dahada sertleştiği bir pazarda personel maliyetlerini düşürmek en önemli tasarruf tedbirleri arasındadır.
Ayrıca işletmelerin rutinde devam eden kendi işlerini takip etmekte yaşadığı zaman problemine birde insan yönetimi eklendiğinde ciddi bir efor kaybı yaşanmaktadır.

 

Sizlere; İşletmelerin mevcut ürünlerinin geliştirilmesine ve yeni ürünler keşfedilmesine fırsat sağlamak, istihdam edilen satış personelinin maliyetini ve sorumluluğunu ortadan kaldırmak, daha geniş bir çerçeveden sektörel analizler yaparak hedef odaklı ve ölçülebilir bir satış yönetimi teklif ediyoruz.

ŞİRKET SUNUMU

İşletmenize özel çözümler için hemen bir S&P uzamanı ile tanışın.

S&P Uzmanları ile
Tanışın

Nasıl
Yapıyoruz ? 

Outsource satış yönetiminden yararlanmak isteyen her işletmenin yapısına ve sektörüne uygun bir satış ekibi kuruyoruz. Bölge ve süre sınırlaması olmaksızın işletmenizin hedeflerini göz önünde bulundurarak deneyimli ekibimizden en uygun saha personelini projenize yönlendirerek potansiyel müşterilerinize ulaşması, satış süreçlerinizi yönetmesi ve S&P nin güçlü network ünden faydalanmasını sağlıyoruz.

 

Tüm bu süreçleri S&P Global için özel hazırlanan yazılımlarımız ve benzersiz stratejilerimiz ile denetliyor hedefinize ulaşmanızı gerektiren alt yapıyı profesyonel olarak sunuyoruz. Yeni müşteri çalışmaları, mevcut müşteri sadakati ve alternatif satış kanallarının oluşturulması konularında üst düzey çalışma gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçleri yönetirken müşterilerimizin personel istihdam süreçleri, özlük hakları takip ve giderleri, performans ölçümlemeleri prim sistemi, takip ve yönetim giderlerinden tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Filo yönetim hizmeti ile personelin sahada ihtiyaç duyduğu araç ve bağlı tüm giderlerini S&P olarak yönetiyoruz.

 

Genel proje taslağı oluştururken;

 • Ürün/hizmet analizi gerçekleştirilir

 • Sektörünüze uygun satış kanalları belirlenir

 • Satış gerçekleştirmek istediğiniz bölgede uzman personel ataması sağlanır

 • Ürün/hizmetleriniz ile ilgili personel eğitimi gerçekleşir

 • Potansiyel müşteri analizi çıkartılır

 • Satış ekibinin saha çalışmaları başlatılır

 • Sürekli ve periyodik takip raporlama sistemi ile denetim sağlanır

Avantajları
Neler ? 

Outsource Satış, temelinde işletmelerin personel maliyetlerinden tasarruf etmeleri ve başarması için gerekli olan takip süreçlerinin uzman ekibimiz tarafından yönetilmesi sürecidir. Tüm bu süreç baştan sona alanında uzman personel desteği ile gerçekleşir.

 

Outsource satış hizmetinden faydalanan müşterilerimiz ,

 • Personel sabit giderlerinden tasarruf eder

 • Sigorta ve Vergi yükümlülükleri S&P ye aittir

 • Tazminat ödenekleri S&P tarafından gerçekleştirilir

 • Bölge sınırlaması olmaksızın tüm Türkiye genelinde saha desteği alınabilir

 • Personel demirbaş yatırımları S&P ye aittir.

 • S&P Akademinin düzenlediği periyodik eğitimlerden ücretsiz olarak yararlanabilir

 • Araç filo yönetimi ile satın alma maliyetlerinden tasarruf eder

 • Tüm bakım onarım ve yakıt giderleri S&P ye aittir

 • Her ölçekte işletme için özel proje tasarlanarak faaliyete geçirilir

 • S&P Network dahilinde potansiyel müşterilere kolay erişim fırsatı bulur

 • Kayıp-kaçak müşteri analizi ile mevcut müşteri sadakati sağlar

 

S&P nin sunduğu onlarda benzersiz fırsattan yararlanmak için hemen uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiiz.

Profesyonel destek almak için ücretsiz teklif talebinde bulunun.

bottom of page