top of page

Satış Menajerliği

Profesyonel Satış Personeli

Satış ekibine önem veren işletmelerin, personel seçiminde zaman ve nitelik bakımından eksik kaldığı durumlarda yeni istihdam sağladığı satış personelinin, mevcut ekibe uyum sağlaması ve işletmelerin satış hedeflerine hizmet etmelerine engel olmaktadır. Satış personeli seçimi birçok konuda hassasiyetle değerlendirme yapılması gereken ve teorik değerlendirme standartlarına bırakılmaması gereken bir alandır.

S&P Türkiye, Satış Menajerliği hizmeti ile, faaliyet alanınızda işletmenizin prensiplerine uyum sağlayarak zaman kaybetmeden hedefe odaklanacak yetişmiş ve donanımlı satış personeli sağlamaktadır.

Satış Menajerliği
Nedir ?

S&P, Satış ve Pazarlama alanında birçok profesyonel çözümü bir arada sunmaktadır. Satış Menajerliği, işletmelerin satış ekibi kurmalarında, mevcut satış ekibini revize etmek istediği durumlarda yada yeni istihdam ihtiyacının doğduğu dönemlerde iş yükü oluşturmadan nitelikli ve donanımlı, işletmeniz için en uygun satış temsilcisinin seçilerek oryantasyon süreçlerinin tamamlanmasını içerir. Satış Menajerliği alan müşterilerimiz, en geniş çaplı araştırma, bölge ve kriter fark etmeksizin işletmenize ve ekibinize en uygun temsilcinin istihdam sürecinin yönetim süreçlerini zaman kaybetmeden tamamlar. Satış Menajerliği ile birlikte istihdam edilecek personelin seçilmesi, hedef odaklı eğitimlerinin tamamlanması ve işletme hedeflerinize entegre edilmesi S&P uzmanları tarafından gerçekleştirilir.

Nasıl
Yapıyoruz ? 

Yeni satış ekibi kurmak, mevcut satış ekibini genişletmek yada farklı bölgelerde satış personeli ihtiyacı doğan işletmeler için sunulan bu hizmet kapsamında büyük bir hassasiyet ve titizlikle çalışıyoruz. İşletmenizin faaliyet gösterdiği alanda tecrübeli, satış konusunda kendini kanıtlamış, birçok sertfika programını tamamlamış ve etik değerlere sahip olan satış personeli ile ön görüşmeleri gerçekleştirerek işletmenizin mevcut yapısına uyumlu hale getiriyor ve göreve hazır şekilde yönlendirilmesini sağlıyoruz. Talep eden müşterilerimiz için bu süreçte değer ifade edeceğine inandığımız bir çok satış personelinin eğitim ve deneme süreçlerini S&P bünyesinde gerçekleştiriyor, işletmeniz için zaman kaybı oluşturmadan tüm oryantasyon sürecini tamamlıyoruz. Standart işe alım süreçlerinizin yanı sıra, satış konusunda yetkinliğini ispatlamış ve teyitli referansa sahip personeller ile çalışmanın avantajlarını sunuyoruz.

Satış Menajerliği süreçlerinde ;

 • İşletmenizin faaliyet gösterdiği sektör ve hizmet/ürünleriniz hakkında detaylı bilgi alıyoruz

 • Satış personeli arayışınızda ihtiyacınız olan nitelikleri birlikte belirliyoruz

 • Belirlenen nitelikteki göreve ait bütçe ve diğer fırsatları birlikte oluşturuyoruz

 • Satış personeli arayışınız için en az 30 mülakat gerçekleştirerek belirlenen kriterlere uygun 5 alternatifi paylaşıyoruz

 • Nihai görüşmeleri sizlerle birlikte gerçekleştirerek işe alım süreçlerini tamamlıyoruz

 • Deneme süresi kapsamında performans analizini birlikte gerçekleştiriyoruz

ŞİRKET SUNUMU

İşletmenize özel çözümler için hemen bir S&P uzamanı ile tanışın.

S&P Uzmanları ile
Tanışın

Avantajları
Neler ? 

Satış Menajerliği kapsamında, işletmeniz için hayati öneme sahip satış ekibinizin doğru tercihlerden oluşması en önemli önceliğimizdir. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulan personelin yetkinliği ve donanımı mülakat gerçekleştiren kişilerin konu ile ilgisi kapsamında sınırlıdır. S&P Uzmanları, nitelikli satış personeli seçme ve yetiştirme konusunda global tecrübeye sahiptir. İşletmelere bu tecrübe doğrultusunda kusursuz satış ekibi kurmalarını taahhüt ediyoruz.

 

Tüm bununla birlikte birçok avantajı bir arada sunuyoruz;

 • Satış Personeli seçmek için İnsan Kaynakları sitelerinde zaman kaybetmezsiniz

 • Mülakat süreçlerini takip etmek ve bunlara zaman ayırmak zorunda kalmazsınız

 • Doğru personeli seçmek konusunda yanlış tercih olasılığını minimize edersiniz

 • Onlarca yetişmiş ve donanımlı satış personeli networkümüzden faydalanabilirsiniz

 • Deneme süresi kapsamında personel özlük haklarının S&P de kalmasını sağlayabilirsiniz

 • Eğitim ihtiyaçlarınızı S&P Akademi uzmanlarından giderebilirsiniz

 • Yüzlerce CV arasında kaybolmak yerine sektörünüze ve işletmenize en uygun satış personelini istihdam edersiniz

 

Hemen bir S&P Uzmanı ile iletişime geçerek kusursuz hizmetlerin keyfini çıkarın.

Profesyonel destek almak için ücretsiz teklif talebinde bulunun.

bottom of page