top of page

S&P Akademi

Satış Eğitim Programı

S&P, Profesyonel satış yönetimleri alanında uzmanlaşmış ekibi ile müşterlerine hizmet vermektedir. S&P nin ayrıcalıklı dünyasında çalışan her bir ekip üyesi, gelişmiş akademi programlarına tabi tutulur.
Birçok konuda sıradan eğitimlerin yanı güncellenen içerikleri ile sürekli olarak ekibini geliştirmektedir.

S&P Akademinin uzman eğitmenleri, satışın bugünü ve geleceği hakkında analizler gerçekleştirerek global alanda satın alma alışkanlıkları ve müşteri davranışlarını analiz etmekte, elde ettiği veriler doğrultusunda programlarını revize etmektedir. Her S&P çalışanı temel eğitimlerin yanı sıra sektör ve müşteri odaklı programlara katılım sağlayarak hem kariyerini hemde görev aldığı projeleri kusursuzlaştırmaktadır. S&P Akademi, kapalı devre eğitim sistemi üzerine inşa edilmiş ve geliştirdiği teknikleri sadece hizmet verdiği müşterilerine sunmaktadır.

ŞİRKET SUNUMU

S&P Akademi
Nedir ?

S&P Akademi, kapalı devre eğitim sistemi olarak hizmet veren bağımsız bir birimdir. Ekibimizin her üyesi üstlendiği görevlere göre farklı eğitimlere tabi tutulur. Kurumsal eğitimlerin dışında geliştirmiş olduğu satış teknik ve stratejilerini sadece kendi ekibine müşterilerine benzersiz deneyimler sunmak amacıyla vermektedir. S&P Akademi eğitmenleri, işletme yönetimi, satın alma ve satış yönetimi alanında akademik geçmişi olan, sadece teoride değil sahada da çalışmalar gerçekleştirmiş ve uygulanabilir metadolojiler geliştiren uzmanlardan oluşmaktadır. S&P Akademi, İnsan Kaynakları departmanı ile organize çalışan, saha ve destek ofis personelinin performans denetimlerine göre tespit edilen eksiklikleri gidermek amacıyla aksiyon alan personeline ve kişiye özel eğitim programları geliştiren bir iç departmandır.

S&P Uzmanları ile
Tanışın

İşletmenize özel çözümler için hemen bir S&P uzamanı ile tanışın.

Neler
Yapıyoruz ? 

S&P olarak onlarca projede görev alan farklı saha ekiplerimizin gerek sektörel gerek ise kişisel gelişim anlamında eksikliklerini gidermek adına psikoloji yönetimi temelinde eğitim programları gerçekleştirmektedir. S&P ekibine yeni katılan her üyemiz standart eğitimlerini başarı ile tamamladıktan sonra saha görevleri üstlenmektedir. Bununla birlikte devam eden süreçte, proje yöneticilerinin gerçekleştirdiği performans ölçümlerine dayalı olarak akademi üyeleri ile ortak bir eğitim programı düzenler. Sektörlerin temel dinamikleri ve satın alma alışkanlıklarına göre sürekli güncellenen eğitimleri kendi ekiplerine sunmaktadır. S&P Akademinin gerçekleştirmiş olduğu eğitim programlarını başarıyla tamamlayan ekip üyelerimiz S&P proje yönetimlerinde görev alabilmektedir. Kusursuz projeler için benzersiz eğitimler gerçekeleştirmekt

Eğitim
Programlarımız
Nelerdir ?

S&P üyelerinin her birinin farklı konularda eğitim ihtiyaçları olmakla beraber üstlendikleri projeler konusunda da ek eğitim ihtiyaçları doğabilmektedir. Bu doğrultuda akademi uzmanları, proje yöneticileri ile periyodik olarak gerçekleştirdiği performans değerlendirmeleri sonrasında personele özel eğitim programı hazırlamaktadır. S&P Akademi kapsamında bir çok özel eğitim programı olmakla beraber başlıca eğitim konuları şu şekildedir;

  • Pazarlama İletişimi

  • Müşteri Odaklı Satış

  • Tüketici Davranışları ve Satın Alma

  • Zor Müşterilerle Başa Çıkma

  • Satış Yönetimi

  • Etkili İletişim Teknikleri

  • Yeni Müşteri Bulma

  • Satış Becerileri Geliştirme ve Profesyonel Satış Teknikleri

  • Etkin Tahsilat ve İkna Becerisi Eğitimi

  • Pazarlama ve Satış Uzmanlığı gibi eğitim programlarını Uluslararası geçerliliği olan S&P Akademi sertifikası ile gerçekleştirmektedir.

Profesyonel destek almak için ücretsiz teklif talebinde bulunun.

bottom of page